Już jest po obradach Jury ! Sprawdź wyniki tegorocznego konkursu Sacratissimo Cordi Polonia Restituta! Było blisko 500 prac!

PROTOKÓŁ  Z  POSIEDZENIA  JURY   KONKURSU „SACRATISSIMO CORDI POLONIA RESTITUTA  2019”   organizowanego przez  SKOPW

Na konkurs w 2019 r. wpłynęło  473  prace  z  29 szkół z  Wielkopolski .

5 listopada  2019 r.  jury konkursu „Sacratissimo Cordi Polonia Restituta”  edycja nr 6 w składzie

  1. prof. dr hab. Grzegorz Nowicki – przewodniczący
  2. prof. dr hab. Stanisław Mikołajczak – prezes SKOPW
  3. Barbara Napieralska – NSZZ „Solidarność” Region Wielkopolska
  4. Jarosław Biegała – Kuratorium Oświaty w Poznaniu
  5. Ewa Tynecka –Szukalska – Referat Katechetyczny Kurii Metropolitalnej w Poznaniu
  6. Bogumiła Łącka –  Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej Archidiecezji Poznańskiej
  7. Stanisław Mystek – artysta – rzeźbiarz
  8. Irena Rosińska – Melnik – artystka – rzeźbiarka
  9. Celina Martini  –  członek SKOPW
  10. Jolanta Jasińska – członek Zarządu SKOPW
  11. Jolanta Hajdasz  – sekretarz Jury, wiceprezes SKOPW

postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia :

Kat. A   – prace dzieci ze szkół podstawowych klasy 1-3

NAGRODA  1

Jakub Łukasiewicz ze Szkoły Podstawowej w Sobótce

NAGRODA 2

Grzegorz Franc z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kopanicy

NAGRODA 3

Adela Kotłowska ze Szkoły Podstawowej im. Filipa Neri w Luboniu

WYRÓŻNIENIA

Paweł Kaźmierczak ze Szkoły Podstawowej w Sobótce

Szymon  Fabiś z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kopanicy

Nadia Michałowska z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kopanicy

Kacper Siankowski z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kopanicy

Alicja Weil z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kopanicy

Roksana Zalisz z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kopanicy

Nagroda dla opiekuna laureata I nagrody –  

Halina Grzegorczyk ze Szkoły Podstawowej w Sobótce

Kat. B   – prace dzieci ze szkół podstawowych klasy 4-6

NAGRODA  1

Łukasz Gulik ze Szkoły Podstawowej nr 80 w Poznaniu

NAGRODA 2

Lena Szymczak ze Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Morakowie

NAGRODA 3

Bartosz Szymański ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kościanie

WYRÓŻNIENIA

Paweł Liszka ze Szkoły Podstawowej nr 80 w Poznaniu

Maciej Palczewski ze Szkoły Podstawowej nr 69 w Poznaniu

Weronika Idczak ze Szkoły Podstawowej nr 80 w Poznaniu

Julia Siwiak ze Szkoły Podstawowej nr 80 w Poznaniu

Urszula Florek ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Luboniu

Maja Dominiak ze Szkoły Podstawowej im. A. i W. Niegolewskich w Rudnikach

Daria Kaczmarek ze Szkoły Podstawowej im. A. i W. Niegolewskich w Rudnikach

Nagroda dla opiekuna laureata I nagrody –

Alina Muszyńska ze  SP nr 80 w Poznaniu

Kat. C  – prace młodzieży z klas VII -VIII

NAGRODA  1  ex aequo

Szymon Kusiński ze Szkoły Podstawowej im. Józefa Lipskiego w Szczurach

Wiktor Gabała ze Szkoły Podstawowej w Wolsztynie

NAGRODA 2

Szymon Kupczyk ze Szkoły Podstawowej im. Józefa Lipskiego w Szczurach

NAGRODA 3

Oliwia Andrys ze Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Gułtowach

WYRÓŻNIENIA

Julia Błaszczyk ze Szkoły Podstawowej w Golinie

Jakub Jóźwiak z Zespołu Szkół w Starym Bojanowie

Sebastian Augustynek ze Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Gułtowach

Jakub Loskot  ze Szkoła Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Gułtowach

Nagroda dla opiekunów laureatów I nagrody –

Magdalena Matuszewska ze Szkoły Podstawowej im. Józefa Lipskiego w Szczurach

Edyta Gabała  z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kopanicy

Kat. D  – prace młodzieży ze szkół ponadpodstawowych

NAGRODA 1 ex aequo

Paulina Wiąz z Liceum Ogólnokształcącego KOSSAKA w Poznaniu

Oleg Kindler z Technikum Samochodowego w Poznaniu

WYRÓŻNIENIA

Witold Kraśniewski z Liceum Ogólnokształcącego KOSSAKA w Poznaniu

Sara Pluskota z Liceum Ogólnokształcącego KOSSAKA w Poznaniu

Nagroda dla opiekuna laureatów I nagrody

Marcin Szmidt z Zespołu Szkół Samochodowych w Poznaniu