Niezwykły dar ! Niecodzienna aukcja wspaniałych obrazów na rzecz odbudowy Pomnika Wdzięczności !

Akademicki Klub Obywatelski im. Lecha Kaczyńskiego w Poznaniu organizuje charytatywną aukcję obrazów, z której część przychodu wesprze inicjatywę odbudowy Pomnika Wdzięczności. Aukcja odbędzie się w piątek, 3 stycznia, o godz. 19:00 w Muzeum Archidiecezjalnym przy ul. Lubrańskiego 1.

ZAPRASZAMY!

Ideą aukcji jest przeznaczenie 25 % zysku z licytacji od każdego obrazu na wsparcie odbudowy Pomnika Wdzięczności. Aukcja ma charakter otwarty, ceny są informacjami jawnymi, podawanymi podczas aukcji. Szczegóły zawarte są w regulaminie Aukcji Charytatywnej, która nazywa się „Noworoczny Pokłon dla Pomnika Wdzięczności”. Wszystkie obrazy są oryginałami znakomitych autorów w technikach olej, akwarela, itd. Wiek obrazów kształtuje się od 20 do 100 lat ich autorami są cenieni malarze m.in. Skupin, Wasiołek, Jakubowska czy Bulewski. W galerii fotografii prezentujemy zdjęcia obrazów, które będą do nabycia w czasie aukcji. Chętnych do wzięcia udziału w aukcji prosimy o wydrukowanie zaproszenia i zabranie je ze sobą na aukcję .

Regulamin aukcji i zaproszenie dostępne pod linkami oraz na stronie ako.poznan.pl

Wszystkie obrazy to oryginały w atrakcyjnych cenach wywoławczych (zakup gotówką na miejscu), których cena z roku na rok zapewne będzie rosła. Aukcja okraszona będzie muzyką w wykonaniu znanych artystów m.in. Michała Marca (tenor) oraz Wandy Marzec (fortepian).

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Aukcji, który jest integralną częścią niniejszego zaproszenia.

Chętnych do wzięcia udziału w aukcji prosimy o wydrukowanie zaproszenia i zabranie je ze sobą na aukcję .

Regulamin aukcji i zaproszenie dostępne są na stronie ako.poznan.pl